Skip to content

Święta to okres zwiększonych wydatków. Wielokrotnie w tym czasie w naszym miesięcznym budżecie zaczyna brakować funduszy na pokrycie kosztów prezentów dla najbliższych. Żeby nie robić im przykrości, nie możemy nie kupić im choć małego upominku.

Szybka pożyczka na święta

Idealnym sposobem na zdobycie dodatkowej gotówki są pożyczki bez bik, które dostępne są dla każdego, kto ukończył 18. rok życia. Takie rozwiązanie szczególnie powinno podobać się osobom, które posiadają już inne zobowiązania finansowe i nie mogą liczyć na pożyczkę z banku. Pożyczkodawca nie zwraca się bowiem z zapytaniami do Biura Informacji Kredytowej czy Krajowego Rejestru Dłużników. Warto dodać, iż proces udzielania takiej pożyczki to zwykle kwestia kilku minut.

Pożyczka z minimum formalności

Firmy udzielające tego typu gotówkę, nie wymagają od swoich klientów jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach. Najczęściej formalności ograniczają się do okazania ważnego dowodu osobistego, na podstawie którego wypłacana jest dla nas gotówka. W zależności od naszych potrzeb możemy otrzymać od kilkunastu do nawet kilku tysięcy jednorazowej pożyczki. Dodatkowo to od nas zależy ilość rat, a także czas, jaki dajemy sobie na spłacenie zadłużenia. Wydaje się więc, że taka szybka pożyczka to świetne wyjście szczególnie przed świętami. Wiele osób decyduje się również za zaciąganie pożyczek, które przeznaczają na rozkręcenie swojego biznesu. Bez takiej pożyczki niekiedy niemożliwe jest wyposażenie biura czy zakup potrzebnych akcesoriów do rozpoczęcia działalności gospodarczej.