Skip to content

Potrzebujesz dodatkowej gotówki, która pomoże Ci pokryć nieplanowane wydatki?

Bank odmówił Ci udzielenia kredytu? Masz negatywne wpisy w rejestrach dłużników i nie wiesz jak wyczyścić swój BIK? Nie wiesz gdzie skierować swoje kroki? Do pozabankowej instytucji finansowej!

Bank odmówił Ci pożyczki, co teraz?

Pozabankowe instytucje finansowe specjalizują się w udzielaniu pozabankowych pożyczek krótkoterminowych i ratalnych.

Korzystając z usług firm pożyczkowych będziesz mógł pożyczyć nawet 25 000 zł, rozkładając spłatę na kilkadziesiąt miesięcznych rat.

Dziś przedstawimy oferty sprawdzonych i wiarygodnych pożyczkodawców, udzielających pożyczek ratalnych oraz omówimy warunki, jakie stawiają przed potencjalnymi pożyczkobiorcami.

 

Pożyczka ratalna w firmie Wonga

Wonga jest wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Zaufanie i szacunek klientów zyskała dzięki najwyższym standardom etycznym, minimalnej ilości wymaganych formalności oraz prostym, przejrzystym procedurom.

Obecnie Wonga prowadzi działalność w kilku krajach na trzech kontynentach.

W firmie Wonga będziesz mógł pożyczyć maksymalnie 3000 zł, rozkładając spłatę na maksymalnie 12 miesięcznych rat.

Ile kosztuje pożyczka ratalna w Wonga?

Jeśli zdecydujesz się wnioskować o maksymalną kwotę, czyli 3000 zł, a spłatę rozłożysz na 6 miesięcznych rat, całkowity kosz pożyczki będzie wynosił 966,90 zł, a wysokość miesięcznej raty – 661,15 zł.

 

Dla kogo pożyczka w firmie Wonga?

Pożyczkę w firmie Wonga mogą otrzymać osoby, które:

* ukończyły 18 r.ż.

* posiadają pełną zdolność do czynności prawnych

* mieszkają w Polsce

* posiadają aktywny numer telefonu komórkowego oraz konta w banku.

Korzystając z usług tego pożyczkodawcy będziesz mógł zweryfikować swoje dane bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego.

Jak to zrobić?

Używając aplikacji  PaszportPrzelewy24. PaszportPrzelewy24 to prosty program, który pobierasz, instalujesz na swoim komputerze. Następnie z jego pomocą logujesz się na stronie swojego banku. Dzięki aplikacji aplikacji Wonga może sprawdzić Twoją tożsamość i upewnić się, że nikt się pod Ciebie nie podszywa.

Potrzebujesz wyższej kwoty pożyczki? Możesz wnioskować o nią np. w firmie Provident.

 

Pożyczka w firmie Provident

Provident jest jedną z najbardziej znanych firm pożyczkowych. Nie wszyscy wiedzą, że ten pożyczkodawca udziela pożyczek już od ponad… 18 lat!

Korzystając z oferty Providenta będziesz mógł pożyczyć aż 15 000 zł.

Pożyczkę możesz spłacać w ratach miesięcznych lub tygodniowych.

 

Ile kosztuje pożyczka w Providencie?

Chcąc pożyczyć pieniądze w Providencie możesz wnioskować o pożyczkę w gotówce lub pożyczkę na konto. Zaciągając pożyczkę w gotówce, przedstawiciel Providenta dostarczy Ci pod wskazany adres całą kwotę pożyczki. Będzie odwiedzał się również po to, by odebrać od Ciebie kwotę tygodniowej raty.

Pożyczka na konto to pożyczka, której miesięczną ratę regulujesz przelewem bankowym.

Jeśli zaciągniesz pożyczkę w wysokości 3000 zł i będziesz spłacał ją przez 6 miesięcy na konto pożyczkodawcy, całkowity koszt pożyczki wyniesie 1139,40 zł, do zwrotu będziesz więc miał  4139,40 zł. Wysokość miesięcznej raty to w tym przypadku 689, 90 zł.

Jeśli zaciągniesz pożyczkę w gotówce, będziesz spłacał ją nie w miesięcznych, a w tygodniowych ratach. W przypadku kwoty 3000 zł pożyczkodawca daje klientom możliwość spłaty zobowiązania przez 30, 45, 60, 75, a nawet 90 tygodni.

Wybierając najkrótszy okres kredytowania, czyli 30 tygodni, wysokość tygodniowej raty będzie wynosić 146,25 , całkowity koszt pożyczki –  1 387,45 zł, a kwota do spłaty – 4 387,45 zł.

 

Ten pożyczkodawca udziela pożyczek osobom, które:

* posiadają polskie obywatelstwo,

* posiadają rachunek bankowy i aktywny numer telefonu komórkowego,

* posiadają źródło regularnego dochodu.

 

Potrzebujesz jeszcze więcej pieniędzy?

Najwyższa obecnie kwota ratalnej pożyczki, oferowanej przez pozabankową instytucję finansową to 25 000 zł. O taką kwotę możesz wnioskować w firmie Profi Credit.

 

Pożyczka ratalna w Profi Credit

Korzystając z usług Prof Credit będziesz mógł pożyczyć nawet 25 000 zł, rozkładając płatność na  maksymalnie 36 rat.

Kwota pożyczki, jaką otrzymasz w Profi Credit zależy przede wszystkim od Twojej zdolności kredytowej. Również zakres wymaganej dokumentacji jest zależny od kwoty, którą jesteś zainteresowany. Pożyczkę możesz otrzymać nawet w przypadku, gdy dysponujesz tylko podstawowymi dokumentami. W niektórych przypadkach pożyczkodawca może poprosić Cię o dostarczenie tylko kopii Twojego dowodu osobistego oraz dokumentu potwierdzającego Twój adres zamieszkania (np. rachunek na media). Jeśli będziesz wnioskował o wyższą kwotę, konieczne może być także dostarczenie zaświadczenia o wysokości dochodów lub wyciągów z konta bankowego z ostatnich kilku miesięcy.

 

Umowa z pożyczkodawcą – na co zwrócić uwagę?

Pamiętaj, że koszty zaciągnięcia pożyczek pozabankowych mogą być wyższe niż koszty pożyczek i kredytów w banku. Firmy pożyczkowe, udzielając pożyczek także mniej wiarygodnym klientom zabezpieczają w ten sposób swoje interesy, chroniąc się przed opóźnieniami w płatnościach lub ich kompletnym brakiem.

Zanim podpiszesz umowę z pożyczkodawcą, dokładnie przeanalizuj zapisy umowy. Zwróć szczególną uwagę na wysokość kosztów dodatkowych, możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki oraz odstąpienia od umowy pożyczkowej. Sprawdź także, jakie konsekwencje będzie nieść za sobą opóźnienie w spłacie.

Dzięki takiej analizie nie tylko unikniesz przykrych niespodzianek, ale przede wszystkim – podejmiesz dojrzałą, odpowiedzialną decyzję.